Yatak Odası Dekorasyonu Ahşap Panel

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:57

yatak-odasi-ahsap-panel-duvar-calismalari-100

Yatak Odası Dekorasyonu Ahşap Panel Çalışmaları

Yatak odası dekorasyonu için ahşap panel çalışması günümüz modern evler için vazgeçilmez bir dekor haline geldi. Modern ahşap malzemeler, yeni beton evlerin görüntüsüne ahşap görünümlü odalar kazandırmak için tasarlanmaktadır. Tuğla veya sıva gibi rakiplerine kıyasla daha pahalı olan ahşap duvarlar, arzu edilen ancak her zaman ekonomik olmayan bir seçenektir. Ahşap duvarlı yatak odası tasarımı, evinizin sıcaklığını ve parlaklığını muhafaza edebilirsiniz. Ahşap duvar dekor parçalarına tam ölçekli bir alternatif olan bu aydınlatma  veya doğal ışık alan ahşap duvarlar, uyku alanınıza bir ambiyans katmaktadır.

Farklı ebatlarda kesilmiş plakaların alt kısımlarına led döşenerek farklı bir tasarım çalışması sunulmuş.

Farklı tarzda ahşap panel panel döşenmiş yatak odası. Kontrplak üzerine kavisli dalgalar oluşturarak, gezegen benzeri bir ışık ile ilginç bir etkileşim yaratır.

Üst üste döşenmiş ahşap duvarlar oda ile mükemmel bir uyum sağlamış. Bu ahşap paneller odaya modern bir hava katmış.

Işığın nereden geldiğini merak ediyor musun? Marka stiline uygun akıllı telefonla kontrol edilen LED aydınlatması ile ahşap bir duvar bir araya getirerek çarpıcı bir tasarım özelliği ortaya çıkmıştır.

Doğal görünümlü ahşap duvarla mükemmel bir hale gelecektir. Ahşap bir duvarın ince ahşap panelleri dikdörtgen ışıklarla süslenmiş.

Bu tasarımda ahşap paneller yatay olarak uygulanmış.

Çocukluğunuzdan kalan ahşap ev özleminiz varsa tam size göre bir tasarım. Bu ahşap yatak odası asılı bir hamak yatağı ve  duvar resmi ile modern oda tasarımlarından biridir.

Ahşap mobilyalarınızı ahşap panel ile tamamlayın.

 

 

 

Bu yatak odası doğal ahşap ağacın dilimlerinden yararlanılarak tasarlanmış

Ahşap çıtalar hem işlevseldir hem de estetiktir. Bu bulgu hem oda bölümü hem de ahşap çıtalar duvar dekorunun bir örneği olarak işlev görür .

Büyük parça ahşap panel uygulamaları

 

 

Doğal çizgileri olan ahşap bir duvar daha sıcak tonları karıştırın.

Böyle bir duvarı bisiklet, tablo gibi pek çok aksesuara adapte etmek kolaydır.

 

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir