Siyah Beyaz Oturma Odaları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:31

siyah-beyaz-oturma-odası-kanepe-15

Siyah Beyaz Renklerden Oluşan Oturma Odaları

Bu yazımızda siyah ve beyaz renklerden oluşan oturma odaları örneklerine yer vereceğiz. Etrafınıza siyah beyaz mı bakıyor sunuz? Bu kötü bir şey olabilir, ancak iç tasarımda çok iyi bir şey. Ustalıkla uygulandığında siyah beyaz tasarım konsepti bir oturma odasına hayat verir. Bu renkleri ilginç ve etkileyici bir şekilde kullanmanın farklı yolları vardır. Bunu kusursuz görüntüleyen bir birinden farklı oturma odası örneklerini bir araya getirdik ve bu renk paletini farklı şekillerde birleştirdik.

Birbirinden Güzel Oturma Odası Örnekleri

 

Bu oturma odası siyah – beyaz unsurlara dayanıyor. Mobilya siyahken duvarlar bozulmamış bir beyaz. Desenli bir halı ve yastıklar odanın boyutunu arttırırken, düzgün beyaz çizgilerle süslenmiş siyah renkte güzel bir oda tasarımına dönüşmüş.
Bu oda gri tonları içerir. Bu oda nispeten daha küçük ve tek renkli daha ferah ve güzel görünmesini sağlıyor. Modern bir şöminenin arkasındaki siyah mermer uygulanmış, duvardaki etkileyici tablolar odaya ayrı bir hava katmış. Ahşap zemin, biraz kontrast olmak suretiyle siyah-beyaz renkleri inceltiyor. Benzersiz bir aydınlatma uygulanmış.
Açıkçası eski cazibeden esinlenilen bu oturma odasında, klasik tasarım tekniklerine saygı duyan bir oda yaratmak için cesur bir siyah kanepenin ardında çalışan şık beyaz taçlı duvarlar ve inanılmaz göz kamaştırıcı beyaz avize bulunuyor. Kırmızı güllerden oluşan buket, etkiyi bozmadan odaya renk katar.
Ahşap zeminin tropik tonları odanın zorlanmasını engeller ve İskandinav stilindeki sandalyeler modern konfor ve ferahlık katar.
Salonunuzda bunun gibi bir görünümü varsa, bu tasarımı uygulayabilirsiniz.
Bu daire ye baktığımız da önceki odalardan daha küçük ve nefes kesen manzaraya sahip değil, ancak bu tasarım daire için şık bir konfor içeriyor.
Sadelik, ön plandadır. Bu oda, şık bir oturma odasına sahip olduğunuzu kanıtlıyor ve bunu başarmak için çok fazla eşyaya ihtiyacınız olmadığını ispatlıyor.
Siyah-beyaz oturma odası dekorunu kullanarak, kendinizi keşfedilmemiş bir merak uyandıran dünyaya açıyorsunuz. Oda cesur ve güzel. Beyaz ve siyah mobilyalar klasik ve tanımlanmışken, büyük pencere kentsel bir çatı atmosferini veriyor.
Hoş ve sade bir tasarım. Siyah renk ve tonları kullanılarak tasarlanmış modern bir oturma odası.
Farklı bir koltuk takımı daha.
Kendi yaptığınız paletten orta sehpayı beyaza boyayarak estetik bir görünüm katabilirsiniz.
Siyah koltuk takımı, beyaz bir kitaplık.
Modern bir oturma odası örneği daha.
Ahşap parkeler, gri tonda koltuk takımı.
Koltukların yanlarına beyaz puf uygulanmış.
Geniş bir oda, siyah koltuk takımı.
siyah beyaz tablolarla ayrı bir hava katılmış.

 

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir