Modern Oturma Odası Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:41

modern-cagdas-koltuk-oturma-odasi-tasarimlari-29

Modern Oturma Odası Modelleri

Modern oturma odası tasarımı için birçok başarılı sanatçı ve tasarımcı tarafından dizayn edilmiş odaları bu yazımızda topladık. Tasarım dergilerinde göze çarpan bir koltuğa ya da klasik aletlerin heyecan verici renklerine dayanan endüstriyel bir mutfağa sahip olan modern bir odaya rastlamamak elde değil. Genelde modern evlerde mutfak ve oturma odalarının birleşmesi, oda tasarımlarına farklı bir boyut kazandırmaya başladı.

Yeşil bir asma duvar dekoruna kadar bütün her şey düşünülmüş. Küçük orta sehpalar, modern tekli koltuklar ve arkada açık bir mutfak. Güzel bir tasarım ortaya çıkmış.

Gri tonların tercih edildiği farklı bir oturma odası tasarımı. Spor köşe koltuk takımı ve farklı tekli koltuklar, orta metal orta sehpa tercih edilmiş.

Koyu renk ahşap mobilya ve pirinç paneller gibi lüks klasik malzemeler bu salonun zengin ve rahat görünmesini sağlar. Cam şişelerin göze çarpan koleksiyonu çekici ve gerçeküstü olan tuhaf bir kombinasyondur.

Tarihsel olarak tasarlanmış taç kalıplama ve modern bir geometrik tavan döşemesi, modern mobilyaları antik dekorla birleştiren bu iç mekan için bir sahne oluşturuyor. Benzersiz tavan lamba tasarımını farklı bir görüntü katmış.

Koyu renklerin tercih edildiği bir oturma grubu.

Beyaz duvar panelli, geçmişi anımsatan ögelerle dolu bir ev. Mutfak ve oturma odasının birleşmesiyle ortaya çıkan harika bir görüntü. Ahşap bir yemek masası takımı, beyaz orta sehpalar odaya tam uyum sağlamış.

Koyu bir zemin döşemesi ve evin içine yerleştirilmiş bir bahçe.

Geleneksel Asya oda modeli, alışılmıştan öte farklı bir düzeni benimser, muhteşem tasarım sağlar.

Limon sarısı tekli koltuklar ile tamamlanan harika bir oda.

Muhteşem döşeme rengi ve ahşap ayaklara sahip koltuk modeli. Siyah kitaplık ve duvar paneliyle muhteşem uyum sağlamış.

Metal ayaklar ile estetik bir görünüm kazandırılmış koltuk takımı ve duvarda estetik bir ayna.

Ahşap döşeme yapılış bir tavan ve askıda duran bir ısınma sobası. Odaya farklı bir hava katmış.

Küçük ve modern evler için yapılmış bir çalışma. Bir tarafında mutfak bir tarafında yatak odası olan modern ve küçük alana sahip bir ev.

Klasik tarzdaki paneller ve enfes antika dekorlarla çevrili olan bu iç mekan, parlak yeşil tonlarıyla zengin ve geleneksel koyu renkli deri tasarımını birleştirerek unutulmaz bir modern izlenim bırakıyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir