Modern Banyo

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:52

banyo-tasarım-19

Modern Banyo Fikirleri

Bu yazımında modern banyolar hakkında bilgi ve görselleri paylaşacağız. Modern bir banyo renkli, sade ya da bu ikisinin arasında herhangi bir tasarımda inşa edilebilir. Buna karşın, “modern” olarak tanımlanabilmesi için güncel trendleri yakalamak ve yansıtmak zorundadır. Bu tarzda bir modern banyo tercih edecekler, trendlerdeki değişime göre banyolarını tekrar değiştirmeye yenilikleri her zaman takip etmeye istekli olmalıdır. Bu yüzden de banyonuzda büyük eşyaların sade olmasını tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Küçük dekoratif eşyalarla yeni modalara uyum sağlamak sizler için çok daha kolay olacaktır.

 

Modern Banyo Tasarım Örnekleri

Bu banyoda, duvarlarda ve tavanlarda ahşap kalaslarla modern ve lüks bir kalite yansıtılmıştır. Açılı tavanlar, doğal ışığa izin veren çatı pencerelerine sahiptir. Ayrı kalitede lavabolar, siyah çatırdama havuz küveti ile eşleşir.
Tamamen siyah ve ahşap renkte yapılmış bu oda, kasvetli olmamasını sağlamak için bir ışıklık ve tavanda penceresine sahiptir. Bir zemin lambası , beyaz akıcı bir tezgahın üstünde oturan ayna yakınında aydınlatma sağlar ve düşük bir kanepe bulunur.
Beton tarzı fayanslar ve ahşap birleşimi, yatak odasının derinliklerinde henüz zengin ama nazik bir banyo yapmak için bir araya geliyor. Duş kabinde botanik desenli fayanslar.
Bu beyaz bağımsız küvet, yanında oturan bir retro ayna uç masaları ile spa kayaları üzerine oturuyor. Ahşap zeminler ve duvarlar sıcak bir görünüm sağlar. Etkili bir saklama çözümü, soyunma odasında, rahat oturma için döşenmiş ve süslenmiş hemen arkasında bir koltuk duruyor.
Bu banyoda duvara dolgu sağlayan, hafif bir ahşap dolap sistemi vardır. Bu kısım da lavabo, tezgah ve birde dolap barındırıyor.
Bu ayna duvara monte banyo lavabo suyla sinema ekranını andırmakta. Beyaz küvet, ahşap parke zemini üzerinde merkezde yer alıyor. Tabandan tavana pencereleri örtmek için geniş perdeler kullanılmıştır.
Bu modern banyoda, doğal ışıklandırma için geniş pencereler, bağımsız küvet ve çerçevesiz bir ayna bulunuyor.
Tahta duvarlar ve beton yerler, bu banyoyu endüstriyel bir görünüm kazandırıyor. Küvetin arkasındaki ekran görünümü ilginç bir dokunuş katıyor.
Tasarımcı, kahramanlık için bir şey yapıyor ve onu görüntülemek için bu banyo tasarımını kullanıyor. Süper Kahraman Dekor çok popüler oldu ve sadece çocuklar için değil. Beyaz mermer bu küçük odanın sıkıcı durmasını engeller. Gri duvarlar ve panelli tavanlar görünümü tamamlamış.
Bu tasarım sadelikten yana. Beyaz döşeme duvarları ve krem ​​karo zeminleri temiz ve netlik sağlar. Havlu ve saat için eğimli bir ahşap merdiven banyonuza ayrı bir hava katacaktır.
Bu banyoda cam ve ışık döşeme zeminleri ve dokulu duvarlar ile ferah bir görüntü sağlanmış. Lavabo mermer tezgahında oturuyor gibi görünüyor. Yukarıda ışıklı bir dolap, ekran veya saklama alanı sunar.
Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir