Çocuk Odası için Sandalye ve Tabureler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:30

cocuk-odasi-sandalye-tabure-koltuk-16

Çocuk odası için Birbirinden Güzel Sandalye ve Tabureler

Çocuk odası yada oyun odalarında küçüklerinize muhteşem renkli sandalye modellerini inceleyeceğiz. Sizler için beğendiğimiz sandalye ve masa modellerini toparladık. Erkek çocukları için parlak erkek sandalyeler, kız çocukları için süslü masalar ve yürümeye başlayan afacanlar için birbirinden eğlenceli modelleri bulabilirsiniz.

Küçüklerin odalarına uyacak şekilde bir sürü renkle bulabilirsiniz. Gösterişsiz fakat hafif sandalyeler evde ve bahçede rahatlıkla kullanılabilir. Bebek şişelerinde, gıda kutularında ve bezlerinde kullanılan aynı zararsız plastik malzemeden üretilmiş olup yağmur veya kar yağışına ve doğrudan güneş ışığına karşı dayanabilirler. Kirlendiğinde kolayca kolayca yıkanır, çocuk çalışma masası veya yemek masası için mükemmel bir seçenek haline getirir.
Şık bir çocuk koltuğuna ihtiyacınız varsa bu model tam size göre. Sivri köşeleri olmayan pürüzsüz kalıplanmış plastik koltuk, bunu yürümeye başlayan çocukların kullanımı için ideal kılar.
Plastik malzemeden yapılmış oyun yada yemek masası takımı.
Çocuklar için şık bir koltuk tasarımı.
Rahat ve yumuşak olsun diyorsanız bu tam size göre.

Çocuklar için sandalyeler bebek sandalyesine benzemek zorunda değildir. Bu olgun görünümlü çocuk koltuk modelini de beğenebilirsiniz.

Çocuklar, isimlerini odasındaki eşyalarında görmekten hoşlanırlar. Bu kişiselleştirilmiş yürümeye başlayan çocuk koltuğu, beyaz işlemeli bir isim yazılı olan, güvenli ve destekleyici poliüretan köpüğü ile dolu bir tasarıma sahip.

Küçük boy şezlong ve koltuk modeli. Küçük prensesiniz için kadife kumaşla döşenmiş, beyaz ahşap ayaklarla süslenmiş, güzel bir tasarım.

Bu çok amaçlı tasarım sağlam bir kontrplak yürümeye başlayan çocuk koltuğu olup önü doğru yatırıldığından oyuncak arabalar için bir mini slayt veya bir rampa / tünel haline gelir.

Modern sallanan sandalye modeli, temizlenmesi kolay ve dayanıklı olan yüksek kaliteli plastikten malzemeden oluşur. Geniş bir renk yelpazesinde sahip olan bu model sadece 5 dakika içinde montaj yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu sandalye, dekoratif bir süsleme veya bir oyuncak gibi eğlenceli bir tasarım. Bu çocuk odası koltuk modeli, yüksek kaliteli enjeksiyon kalıplı polipropilenden yapılmış ve temizlemesi de oldukça kolay olan bir üründür.

Ahşap bir tasarım daha. Sandalyelerine fil görünümü verilmiş.

Bu çocuk taburesi , fil şeklinde ve kullanışlı bir saklama bölmesine sahip ve bu da onu mükemmel bir çocuk taburesi yapıyor.

 

 

 

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir