Çocuk Odası için Ranza Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:11

ranza-modelleri-cocuk-odasi-yatak-odasi-50

Çocuk Odası için Ranza Modelleri

Çocuk odası için tasarlanmış muhteşem ranza modellerinden bahsedeceğiz. Ranzalar  çocuk odalarında alan kazandırdığı gibi farklı tasarımları ve farklı renkleri mevcuttur. Bu tür yataklarda gerçek bir alan kazancı ve çatı katları ve küçük odalar için bir zorunluluk haline geldiği kesindir. Modern çatıların işlevselliğinden esinlenilerek, iç mekanına bir ranza veya asma kata nasıl entegre edilebileceğini gösteren birçok örneklere rastlıyoruz. Küçük dairelerde bu tür yatak, alanı optimize eder ve ek alan sağlar.

Odalardan daha fazla misafiriniz olduğunda, optimum uyku çözümleri bulmanız gerekir. Yataklar çok çeşitli şekillerde gelir, ancak en iyi seçim olabilecek ranza yataktır. Sadece boyutunu ve stilini belirlemeniz yeterli.

Parlak ahşap ranza, modern yatak odası için güvenlidir.

Ranza yatağı, ahşap, çelik veya metalden oluşan bir çerçevenin üst üste yerleştirilmiş iki yatak dizisini temsil eder. Dört köşe direk genellikle üst yatağı destekler. Bir güvenlik korkuluğu, üste yerleştirilen yatak çerçevesine, ona erişmek için bir merdivenle birleştirildi.

Şık bir odada dört kişilik iki katlı yataklar.

Doğal ahşaptan yapılmış iki kişilik ranza.

büyük bir oda, farklı bir tasarım, kalabalık aileler için birebir uyacak tasarım çalışması olmuş.

Modern bir metal ranza çalışması.
Bu ranza diğerlerinden biraz farklı, Merdiven ve alt kısmına eklenmiş çekmeceler sayesinde kullanışı arttırılmış.
Beyaz boyalı ahşap yatak,ilave olarak sürgülü bir yatak alt tarafa gizlenmiş. Fazladan gelen misafir için güzel bir fikir.
Modern bir iç mekan için, metal çerçeveli yatak çok iyi uyum sağlar. Metal, soğuk olduğu düşünülürse, çocuğun odası için daha fazla uyumludur.

Modern bir tasarım daha.

Bu yataklar katlanabilir olmasıyla istenildiği zaman odayı genişletme özelliğine sahip.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir