Çocuk Odası için Arabalı Yatak Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:25

Çocuk Odası için Arabalı Yatak

Çocuk odası günümüz yaşam şartları ile her ailenin çocukları için daha iyi bir yaşam şartlarına sahip olması arzusuyla farklı bir boyut kazanmıştır. Günümüz de gelişen teknoloji sayesinde mobilyaların da görüntüleri değişmekte. Bu yazımızda teknolojiye ayak uyduran çocuk odalarından biri olan arabalı yatak modellerini inceleyeceğiz.

Bu modelde en çok tercih edilen kırmızı renk olsa da alternatif renkler mevcuttur. Erkek çocuk odaları için en çok aranan modellerden biri olan spor yarış arabalı yatak odası takımları oldukça şık ve kullanışlıdır. Garaj kapısı görünümü verilen 3 kapılı dolabı, benzinlik görüntüsüne sahip çalışma masası bu takımı tamamlamakta. Varil görseli yakalanmış komodinler ile kullanım alanı arttırılmıştır. Dolabın üç kapılı olması artı bir avantaj. Fakat böyle bir çocuk odası almadan önce büyük bir odaya sahip olmanız gerekmektedir.

Teknoloji sayesinde birbirinden farklı ses efektleri ve ışık sistemi eklenmiş ve tek bir yerden kumandadan kontrol edilmesi sağlanmıştır. Araba çalışma ve durdurma sesi, korna, kilit ve alternatif ışıklarla bir set oluşturmaktadır.

Çocukların yatak odalarında yada yaşam alanlarında oynamaktan sevk alması için bütün özellikler düşünülmüş.

Bu arabanın maliyetinden hiç kaçınılmamış. İç döşeme bunu belli etmektedir.

Siyah bir araba tutkunuysanız bu renk tam size göre.

Bir diğer renk uygulaması. Oldukça şık ve gösterişli.

 

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir