Çalışma Odası Tasarımları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:27

çalışma-odası-tasarımları-5

Çalışma Odası Tasarım Fikirleri ile Evinizde Görsel Bir Şölen Yakalayın.

Çalışma odası artık günümüzün yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek için evlerimizde yerini almaya başladı. Çalışmalarımız işte bazen uzun sürebiliyor. Bu gibi durumlarda evimizde işimizde devam etmemiz gerekebilir. Bu gibi durumlar için kendimize rahat bir çalışma ortamı hazırlamak için bu yazımızda farklı tasarımlara yer vereceğiz.

Küçük bir alanı parlatılmış göz alıcı ve işlevsel bir ev ofisine dönüştürün. Beyaza boyalı ahşap mobilyalar kullanarak mekana biçim verdik. Kabine LED aydınlatmaya sahip bu çalışma odası isteklerinizi karşılayacak bir alana sahiptir.
Beyaz duvarlar, ahşap desenli parke döşemeler, dahili bir çalışma masası ve kahverengi zeminler içeren geçişli bir çalışma odası modeli için ilham verebilir.
Güneş ışığından oldukça güzel bir şekilde faydalanmak için tasarlanmış başka bir ev ofis tasarımı.
Klasik tutkunları için eşsiz bir tasarım.
Orta ton ahşap zeminler, dahili bir masa ve beyaz duvarlar küçük ev ofis çalışması. Modern ve modaya uygun olarak tasarlanmış.
Beyaz duvarlar, orta tonlu ahşap zemin döşemeleri, bağımsız bir çalışma masası, farklı bir çalışma odası modeli için ilham verebilir.
Fark yaratmak isteyenler için oldukça şık ve modern bir tasarım.
Ahşap bir zemin döşemesi, siyah bir dolap ve metal ayaklı çalışma masası birleşmesinden ortaya çıkmış süper bir tasarım.
Beyaz yoğunluklu iedal bir home ofis tasarımı.
Ahşap zemin ve ahşap masa kullanılmış. İlave olarak kitap okumak için sandalye ışık alan geniş pencereler ofisin bütün ışık ihtiyacını karşılamakta.
Duvarı yazı tahtası olarak kullanmak harika bir fikir. Tüm notlarınız gözünüzün önünde.
Merdiven altını değerlendirmek isteyenler için farklı bir tasarım.

 

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir