Beyaz Yatak Odası Takımları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:04

modern-beyaz-yatak-odasi-32

Beyaz Yatak Odası Takımları

Beyaz yatak odası günümüzde en çok tercih edilen renkli odalardan dır. Yatak odanız, eşinizle paylaştığınız veya yalnız başına huzur içinde uyuduğunuz, kişilik ve değerlerinizin bir yansıması olmalıdır. En önemlisi, bir yatak odası dinlenmenin en rahat olduğu bir yer olmalıdır. Beyaz eşyalar rahatlatıcı, aydınlık ve hoş görünümleriyle sizleri rahatlarken, modern mobilyalar, harika aksesuarlar ile odaya kişilik katıyor.

 

Beyaz bir renk paleti üzerinde beyazla çalışırken, aydınlatma gibi unsurlarla yaratıcı olmanız gerekir. Bu yatak odadaki girintili geometrik aydınlatma görsel ilgi katıyor.

 

Aydınlatma sorusuna çok daha basit bir cevap vermek için bu oda beyaz endüstriyel lambalarından yararlanır ve güneş battığında bol miktarda ışık sağlamaya yarar.

Bir yatak odası, birkaç beyazın daha nötr renklerle karıştığı zaman, tamamen beyaz bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlar. Burada, tasarımcı biraz gri ve kahverengi ile alana biraz daha sıcaklık bir hava sağlamış.

Gri tonlarla beyazın ön plana çıkmasını sağlayan güzel bir oda tasarımı.

Beyaz bir oda, ev bitkileri ile şirin bir görünüm sağlanmış.

Eşsiz başucu lambaları bu beyaz yatak odasına kesinlikle büyüleyici bir hava katmış.

Beyaz bir yatak odasını dekore etmek, onu doğru kişiliğe kavuşturacak birkaç özel unsuru seçmek gerektirir. Burada benzersiz sepetler ve özenle seçilmiş birkaç sanat eseri gerçekten odaya farklı bir hava katıyor.

Buna benzer çarpıcı bir manzarayla yatak odasında çok meşgul renk kullanmanıza gerek yok. Bu beyaz ve ahşap tasarım, artı bir yumuşak halı, gökyüzünü izlemek için mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Açık bir giyinme dolabı ile bu beyaz yatak odası, genellikle bu stille kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Beyaz bir renk kullanmak stüdyo dairede iyi bir taktik olabilir. Burada, beyaz duvarlar daireyi büyük ve parlak hissettirirken, İskandinav tarzı sandalyeler basit bir etki yaratıyor.

Ahşap bir başlıkla tasarım tamamlanmış.

Ahşap Yer Döşemeleri Farklı Bir Hava Katar

Beyaz bir odaya siyah çizgilerle farklı bir hava katılmış.

Bu yatak odasında döşeme ve yatak platformunu oluşturan ahşap, genel olarak beyaz temayı tamamlayıcı niteliktedir. Aslında, beyaz ve ahşap, bu gibi modern, basit tasarımlarda yaygın bir örnektir.

İskandinav tarzı, güneş panelindeki bu yatak odasında güçlüdür ve renk paletini basitleştirirken, yumuşak nevresimler, halı, ahşap gibi dokularla biraz daha oynanabilir.

Beyaz duvarları kullanmasına rağmen, bu yatak odasında bazı ögelerin renkleri beyaz duvarlardan dolayı daha fazla dikkat çekmekte. Ahşap döşeme ve mobilyalar ile gri yatak takımları güzel bir birleşim olmuş.

Bu çatı katına yapılmış yatak odası, günün hangi saatinde olursa olsun dinlenmek için birebir.

Bu yatak odasının kesinlikle gösterdiği gibi küçük bir yatak odası, bol miktarda beyaz ve yeterli aydınlatma ile anında daha büyük gösterecektir.

Beyaz duvarlar ve yatak işçiliğe ile dikkat çekiyor.

Başka bir düşünceye sahip yatak odasında, diğer kelimeli bir öğe için, yuvarlak bir televizyon birimi artı birkaç fakir yuvarlak aksesuar.

Sarkıt lambalarla tasarımı güzelleştirilmiş.

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir