Benzersiz Evler için Ofis Masası Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:44

modern-ofis-masası-11

En güzel evler için En güzel Ofis Masaları.

Eski ofis masaları nızdan sıkılmadınız mı? Çoğu ofis masanın bir dizüstü bilgisayardan ve birkaç yazı malzemesini koymak için gerekli alandan daha fazlasına ihtiyaç duymakla birlikte, estetik ve güzel tasarımlara odaklanmak için daha fazla yere ihtiyaç var. Günümüzün modern ofis masalarına bir göz atalım ve çalışma alanının ne kadar güzel olabileceğini keşfedelim. Bu yazımızda ofis masası tasarımlarına birlikte göz atacağız.

 

 

Süper bir tasarım, basit raflar bacakların yanlarına sıkılarak basit ama şık bir görüntü sunar. Her bir ortama uyacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Pürüzsüz damperli cam üst ve krom çerçeve, herhangi bir çalışma alanına uygun dinamik bir stil sağlar.

 

Güzel ve kullanışlı, temiz hatları ve basit malzemeleri ancak ilave bir bükülme ile donatıyor, sırt boyunca dört ahşap taneli panel, saklama tepsilerini, kalemlik kutularını veya herhangi bir fotoğraf ve notları tutmak için manyetik bir çerçeveyi gizleyerek ilham almak için saklayabilirsiniz.

 

Bu masa tüm ayrıntıları ile ekstra depolama alanı içermekte. Pürüzsüz ahşap ve toz kaplı çelik bacaklar benzeri görülmemiş sağlamlık sağlar.

 

Tek tarafı kayar şekilde dizayn edilmiş saklama alanı mevcuttur. metal ayaklarla şık bir tasarım sunulmuş

 

Klasik ve çağdaş unsurlar, günlük ihtiyaçlar için mükemmel hafif çalışma masası oluşturmak üzere birleşiyor. Ahşap panel tezgahları ve çekmeceleri ile iki tonlu bir tasarıma sahip olup cilalı bir çalışma yüzeyi ile merkezileştirilmiş olup, elle yapılan işçilik göz alıyor.

 

Modern bir çalışma masası. Elektronik cihazlar için jarz ünitesi eklenmiş.

 

Mükemmel bir çalışma masası tasarımı daha. Ahşap, küçük ve kendine has bir hava yaratmış.

 

Günümüzün basit çalışma alanlarını göz önüne sermek için basit bir çalışma masası tasarımı.

 

Çekmeceye ihtiyacınız yoksa bu çalışma masası tam size göre.

 

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir