Bebek odaları için yaratıcı fikirler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:37

bebekodalarinayaraticifikirler3

Bebek Odaları için 10 Yaratıcı Fikir

Bebek odaları için 10 yaratıcı fikir ile karşınızdayız. Bu yayınımızda bebek odaları dekorasyon fikirleri arıyorsanız, birbirinden yaratıcı ve farklı örneklerle size yardımcı olalım.

Bebek odanızı 10 yaratıcı fikir ile bebeğinize muhteşem bir oda yapabilirsiniz. Ailenizin en yeni, en özel üyesi evinize geldi ya da gelecek bir an önce hazırlanmalısınız. Bin bir titizlikle düşündüğünüz bebeğinizin odası tıpkı onun gibi özel ve güzel olmalı.

Yatağı, perdeleri, halısı, battaniyesi, yastığı, eşyaları gibi pek çok ayrıntı ince eleyip sık dokuyarak karar vermelisiniz. Ancak ayrıntılar, bebek odası dekorasyonunun bütünlüğü için oldukça önem taşır.  Peki, bebek odanızın dekorasyonu  için farklı önerileri değerlendirmek ister misiniz? Ponponlar, bulut aydınlatmalar, kuş kafesleri ve daha pek çok yaratıcı fikirlerle bebeğinizin odasını eşsiz bir şekilde dekore edip güzelleştirebilirsiniz. İşte karşınızda bebek odaları için 10 yaratıcı fikir.

 

1. Karyolaya hem renkli hem eğlenceli bir dokunuş

Bebeğinizin karyolasına kendinizin de kolaylıkla yapabileceği renkli süslerle dekore edebilirsiniz. Ponponlar ya da dilediğiniz formlarda kumaşları geometrik olarak keserek oluşturacağınız eğlenceli şeritleri karyolanın parmaklıklarına asabilirsiniz

 

2. Kuş kafeslerinden gece lambası dekoru

Hem kız hem de erkek bebek odaları için kuş kafesleri ile harika objeler yapabilirsiniz. Kuş kafeslerini hazır alabilir ya da kendiniz yaparak bebeğinizin odasının duvarlarını renklendirebilirsiniz. Ayrıca duvarda bir ağaç formunda stencil’in üzerine kuş kafesini yerleştirerek orman havası katmak odanıza ayrı bir renk ve hava katacaktır.

3. Perde tutucular ile odayı renklendirmek

Bebek odalarına 10 yaratıcı fikir’den biri de çocuklara özel perde tutucular. Pelüş oyuncaklar, kumaş çiçekler, sarılan maymunlar gibi pek çok objeyi bebeğinizin odasındaki perdeler için şık birer aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

4. Harfleri çerçeve içene almak

5. Renkli Prizler

6. Ahşap tablolar

7. Öğretici harfler ve resimler mandalın ucunda

8. Bebeklere için Masal Kitapları

9. Sepetlerle duvar süslemek

10. Renkli duvar dekorasyon süsleri

Son derece basit ve uygun maliyetle bebek odasında harika bir duvar dekorasyonu yapmak sizin elinizde. Birkaç tane farklı boyda çember ve biraz kumaş işinizi görecektir. Bebek odanızın dekorasyonuna uygun renk ve desenlerdeki kumaşları çemberlere geçirip duvara asabilirsiniz. Bebek odaları dekorasyon fikirleri arasında oldukça etkileyici bir örnek olacaktır.

 

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir