Ağaç Parçaları ile Yapılmış Dekorasyonlar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:06

Ağaç-Parçaları-ile-Yapılmış-Dekorasyon-Fikirleri-15

Ağaç parçaları ile yapılmış ahşap tasarımlar

Ağaç parçaları ile yapılmış dekorasyon fikirleri yazımızda evinize çok basit bir şekilde farklılık yaratabilirsiniz. Evinizi dekora ederken doğal malzemeler kullanmak isteyenler için ağaç parçaları ile yapılmış dekorasyon fikirlerini görmeniz için bir çok örnek resim bir araya getirdim. Bu yazım öncelikle ve özellikle geri dönüşüme yönelik dekorasyon tasarım fikirlerini içermektedir. Her zaman ki gibi daimi düşüncemiz geri dönüşümdür. Normal şartlarda yüzüne bile bakmadığımız, alt tarafı ağaç parçası veya ağaç dalı deyip önemsemeyiz ama bu yazıyı denk gelip inceleyenler, görselleri görünce bakış açınızın değişeceğine ve şimdiden neler yapabileceğinizi düşünmeye başladığınızdan eminim.

Görsellerde göreceğiniz ağaç dalları , kabukları gibi materyaller, hayatınızın her anında bir yerlerde ve bir şekilde önünüze çıkmaktadır.  Bu güne kadar bunların ne işe yarayacağını ve ne yapabileceğinizi hatta her hangi bir şey yapılabileceği bile düşünmemiş, aklınıza bile getirmediğiniz den eminim. Neyse ki bundan sonra neler yapabileceğiniz, nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında aklınızda bir takım fikirler oluşmuş olacak. Bundan sonra denk gelmiş ama görmezden gelmiş olabileceğinizi düşünerek bundan sonrasında her bir parçayı, dalı, çöpü nasıl değerlendiririm diye düşünmeye başlayacaksınız.

Şehir merkezinde yaşıyor, ağaçlardan ve doğadan yoksun bir yaşam serüveniniz var veya ayda birde olsa piknik yapmak için ağaçlık yerlere gidiyor olabilirsiniz. Bu yüzden yapmak istiyorum fakat ben bunları nereden bulacağım diye düşünüyor ve dert ediyor da olabilirsiniz. O halde yapmanız gereken çok kolay. Bir hafta sonu kaçamağı yapar, yaşadığınız şehre en yakın tatil mekanına, bir ormanlık alana yürüyüşe veya piknik alanları gibi bir yere gidebilir istediğiniz malzemeleri temin edebilirsiniz. Bu tatil bir deniz tatili de olabilir, doğa ve yeşilin içinde bir kampta olabilir önemli olan sizin nereye gitmek istediğiniz. Bu hiç fark etmez, her ikisinde de eminim ki çok güzel fikirleriniz için bir birinden güzel malzemeler bulabileceksiniz.

Sıra işin en güzel ve en heyecan verici kısmını söyleye geldi.

İşin en güzel kısmı, değerlendirmek üzere bulduğunuz her bir parça kendine özgü yapıda, desende, renkte, dokuda, ölçüde ve kalıpta olacak ve de bulduğunuz bu ağaç parçasının bir benzerini daha bulamayacaksınız. İşin doğallığı güzelliği ve en heyecan verici olanı da bu sizin tasarımınız olacak. Şimdiden kolay gelsin.

Birbirinden Güzel Ağaç Dalı Kullanılarak Tasarlanmış Örnekler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir